загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада пропонує встановити доплату суддям: кому та за що будуть надбавки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Парламент планує встановити додаткові доплати для суддів, які працюють на прифронтових територіях. Йдеться про суддів, які працюють у Харківській, Донецькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Запорізькій областях.

Якими будуть доплати суддів Суддівська винагорода не змінювалася з 2019 року, тож виникла ідея встановити додаткові коефіцієнти до окладів для суддів, які працюють у прифронтових регіонах. Читайте також Які в Україні мінімальні пенсії та хто їх отримує 8 серпня Комітет Верховної Ради доручив підкомітету та робочій групі підготувати законопроєкт про доплати суддям, які працюють на територіях бойових дій.

Зауважте! Конкретні розміри доплат ще невідомі, але кошти планується знайти за рахунок понадпланових надходжень від судового збору. Нагадаємо, що судовий збір сплачується при поданні процесуальних документів до суду.

Бюджетна декларація на 2025-2027 роки передбачає, що для розрахунку окладів суддів залишиться заморожений прожитковий мінімум у 2 102 гривень. Через це посадові оклади в місцевих судах значно нижчі, ніж у деяких органах виконавчої влади. Які зарплати отримують керівники державних органів Середня зарплата керівництва державних органів у червні 2024 року: Вища кваліфікаційна комісія суддів – 239,2 тисяч гривень.

Вища рада правосуддя – 236 тисяч гривень.Рахункова палата України – 238,3 тисячі гривень.Верховний Суд – 231,4 тисячі гривень. Секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради – 226,1 тисяч гривень.Центральна виборча комісія – 224,2 тисячі гривень.НКРЕКП – 179,9 тисяч гривень.

Національне агентство із запобігання корупції – 176,6 тисяч гривень. 

Джерело:
До списку новин