загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зі святом, сивочолий ветеране, зі святом, люди літнього віку!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перше  жовтня за вікном. Перший день другого місяця золотої осені. Пори, коли не лише осінь сріблить серпанками ранкову прохолоду, а й коли відзначають свято люди, чиї скроні посріблила сивина.

 

Це особлива дата для всього світу, адже саме сьогодні відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні – це також і День ветерана.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині є понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. Особа похилого віку повинна бути захищеною в суспільстві і, перш за все, мати гарантії матеріального забезпечення.

 

День людей похилого віку – це дуже хороша нагода пильніше поглянути на проблеми літніх людей, засвідчити всенародну повагу до ветеранів війни і праці, наших батьків і матерів, бабусь і дідусів, усіх, за чиїми плечима – довга дорога під назвою життя. 

 

Це люди, які залишили нам у спадок багатющу історію, славне минуле, народну мудрість.  Їхні віра і сподівання, любов і бажання стали містком, що з’єднує покоління людей. 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів щиро вітає членів організації, усіх літніх людей України і світу, висловлює вам, дорогі наші батьки, ветерани, старше покоління, вдячність за високу громадянську свідомість, за любов до держави, за розуміння і толерантність, важливий і неоціненний внесок у розбудову України.

Зичимо вам, щоб  у ваших буднях і святах панували лише хороші слова: добро, здоров’я, мир, любов, достаток і увага усього світу.

 

До списку новин