загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Покрова – козацьке свято, свято кожного з нас

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Повернувшись сторінками історії в минуле, ми довідуємось, що свято Покрови Божої Матері було встановлене у Константинополі на згадку про дуже важливу подію. Коли столиці загрожувала небезпека, мешканці зібралися помолитися до храму. Присутній там Святий Андрій побачив дивне видіння: стояла Пресвята Богородиця і, тримаючи в руках омофор, покривала ним людей. Сама Богоматір щиро молилася, і ця молитва врятувала місто та його мешканців.

 

Україна також віддає свою пошану Покрові Божої Матері. Усім нам відомо, що великого значення цьому дню приділяло козацтво Запорозької Січі, у яких була і церква Покрови.

 

У проповіді митрополита УАПЦ Василя Липківського звучали такі слова: «Погляньте на давню ікону Запорозької Божої Матері. З яким почуттям дивляться на Пресвяту Діву Марію запорожці – старшина з шаблями за поясом! Яка в їхніх очах готовність і самим послужити для свого народу, взяти на себе хоч частину, хоч кінчик того небесного омофору, щоб полегшити скорботи та біди свого народу, і в цей спосіб з’єднатися з Небом!»

 

Можна потішитися тому, яка щира віра в заступництво Божої Матері була у козаків, як вони вболівали за знедолену неньку-Україну.

 

Щороку у день Покрови у всіх містах і містечках, селах і селищах України проходять різноманітні заходи, якими українці доводять свою причетність до роду козацького. У церквах проводяться богослужіння на честь Матері Божої, Заступниці козацтва українського.

 

Втішаймося з того, що живемо у вільній Україні, під Покровом Богоматері, її заступництвом.

 

Дідам-прадідам адресовані вдячні слова вдячних нащадків: «Як це гордо – бути козаком. Як добре, що ми – діти козацького роду!»

 

Отож, учімось і ми, учімо наших дітей-онуків мати таку силу, витримку, бажання щиро вірити у Покрову Божої Матері –  і все добре завжди буде поруч, бо саме зараз поміч Богородиці нам усім так потрібна.

 

У славний день пам’яті Пресвятої Богородиці Всеукраїнська асоціація пенсіонерів вітає членів своєї організації, а також усіх літніх людей України. Нехай Діва Марія Покровом оберігає увесь люд український, а в наших серцях пробудить віру, запалить ще більшу любов до ближнього свого.

 

До списку новин