загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Світлі вітання у світлий День народження Спасителя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дорогі віряни римо-католицької церкви, єдині у Хресті!

Щасливі всі, хто прийняв у своє серце Спасителя, народженого, аби врятувати нас і наші душі. Сьогодні ваші оселі наповнені радістю. У храмах лунає возвеличуюче «Христос народився! Славімо Його!» Серця сповнені віри.

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів висловлює найщиріші вітання зі світлим Днем народження Христа усьому духовному світу, а особливо –  католикам України.

Ми разом з вами робимо цей світ кращим, робимо добрі справи, які вчив нас робити Ісус, підтримуємо і надаємо допомогу людям літнього віку. Ми знаємо: де стукаємо – нам відкриють, коли потребуємо підтримки – нам її нададуть.

Нехай Віфлеємська зірка вказує усім нам шлях до правди, істини та миру. Нехай духовна криниця кожного серця ніколи не міліє, нехай повниться вона любовю, добром, вірою, миром і терпінням.

Божого благословення усім вам у цей святковий день. Христос народився! Прославляйте Його! Бо народилась віра у день завтрашній.

 

До списку новин