загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ювілей прекрасної Людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Олег КравченкоУ цьому великому світі є людина, яка випромінює добро і світло, тепло і любов. Випромінює його душею і серцем, очима і вустами, словами і помислами. Намагається щоднини зробити щось добре і корисне, аби не прожити цей день даремно. І якби зібрати все те добро за прожиті роки докупи – його вистачило б на всіх.

Мабуть, не доведеться запитувати, про кого йде мова. Так, це наш рідний і дорогий, всіма люблячий і шанований Олег Олексійович Кравченко. Той, хто багато років свого життя віддав роботі у Всеукраїнській асоціації пенсіонерів, багато років є головним редактором редакції Асоціації, заступником голови Ради ВАП.

Дорогий Олеже Олексійовичу! Стільки слів вдячності хочеться сьогодні Вам сказати! Стільки емоцій передати від тієї радості, що разом з Вами ми стрічаємо Ваше 75-ліття! Ми ростемо разом з Вами, набираємось Вашого досвіду і мудрості, витримки і наснаги. Ми, як і Ви, будемо вічно молоді душею. Ваше життя стало взірцем для наслідування кожному з нас. Многих Вам літ з Божою благодаттю, з добрим здоровям, з любовю і щедрістю від життя!

Спасибі за працю, Красива Людино,

За серце, відкрите добру повсякчас,

За те, що в щасливу і скрутну годину

Ми можем надії покласти на Вас.

Хай стелиться добра життєва дорога,

Будьте щасливі, веселі, здорові!

Хай серце не знає печалі й розлуки.

Хай радість приносять Вам діти й онуки.

Хай дім обминають печаль і тривога,

Щасливою буде життєва дорога.

Тож зичимо Вам іще стільки прожити,

Щоб всіх на сторіччя могли запросити.

Рада  ВАП

 

      

До списку новин