загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Подарунки від … іменинника

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Заслужений журналіст України Василь Бабанський відомий і як газетяр (багато років працював у газетах «Социалистический Донбасс», «Вечірній Київ», «Правда Украины», «Деловая Украина»), і як поет (збірка його віршів вийшла два роки тому, а його поема про Володимира Висоцького була опублікована в газеті «Литературная Россия»).

 

Коли Василь Васильович став членом Всеукраїнської асоціації пенсіонерів, його чудові поетичні твори друкувалися у виданнях ВАП – газеті «50 плюс», журналі «Наше покоління».

Та мало хто знає, що він – ще й поет-пісенник. Вчора, коли ветеранові виповнилося 73 роки, друзі отримали від нього музичний подарунок – збірник його пісень «Дзвонять дзвони в дорогу», серед яких – неперевершена лірична сповідь «Постеліть мені, мамо, під вишнями», сповнена тривоги «Ніч горобина», енергійний «Жовтожар», хвилюючі «Іванова доля», «О, зморшки матері святі!», та «Дзвонять дзвони в дорогу», що дали назву всій збірці. Є тут і емоційні російські романси «Денис Давыдов», «Я – королева», «Три карты», «Воздушный поцелуй». Професійне виконання Івана Поповича, Віктора Шпортька, Фемія Мустафаєва, Дмитра Литвинця, Наталії Разумцевої, Володимира Мазурика та тріо «Либідь» справляє незабутнє враження.

Над піснями Бабанського працювали талановиті композитори Микола Каландьонок і Віктор Пацукевич.

Рада Всеукраїнської асоціації пенсіонерів поздоровляє Василя Васильовича Бабанського з днем народження і бажає йому міцного здоров’я, нових творчих успіхів і активного довголіття.

До списку новин