загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Свято Берегиням ВАПу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Що потрібно жінкам, аби вони відчували себе щасливими? Звісно, трошки уваги і тепла, багато гарних слів, букети ніжних квітів або невеличкі подарунки, розуміння і підтримка, затишне коло друзів і приємна розмова.

Все це для своїх найчарівніших жінок було організовано членами Запорізького відділення ВАП 6 березня, напередодні свята весни.

«Біля самовара» - так «смачно» назвали захід його учасники. Чому? Бо ж і справді був самовар, чай та кава, торт і фрукти. А на десерт – найсмачніше: вітання жінкам від імені Запорізького відділення ВАП подарував Кушнарьов Ю.О.

І, звісно, фотозйомка. Щоб посмішки зі світлин постійно нагадували жінкам ЗВ ВАП, що вони – наймиліші жінки, дружини, матері, бабусі, вони є любов, тепло, затишок, мир і спокій дому. Саме вони ж і є Берегинями Всеукраїнської асоціації пенсіонерів.

До списку новин