загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зі святом Покрови, дорогі члени Всеукраїнської асоціації пенсіонерів!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зі святом, вельмишановні спадкоємці славного-преславного козацького роду, з козацьким-таки святом, із земним нашим, і з Господнім водночас! Хай генетична-історична-духовна-душевна-сердечна-особистісна і прочая, і прочая пам’ять славетних полків лубенських, пирятинських, слобожанських і всіх інших оживе сьогодні обома берегами Дніпра і під омофором Цариці Небесної на всі віки й епохи, зблискуючи шаблями й посмішками, знаменами й оселедцями, поглядами й пострілами, прагненнями й надіями, карафками й кубками, щирі душі свої осіняючи хресними знаменнями, молитви творячи вустами незрадливими, зверне до Отця нашого Всевишнього такі словища, яким не зможе перечити й Сам Творець світу нашого, і пошле вам зі всією Щедрістю, Милістю й Любов’ю незрівнянною Своєю вселенською те, що потрібно для щастя: і на полях битв словесних, і на скрижалях письмен художніх, і в затишку обійстя домашнього, та при тому ще й так, щоб дісталося радості вдосталь і всім родинам вашим, і друзям, і колегам, і всім, кому добра зичите! Хай золото цієї осені примножує скарби віри й любові у всіх ваших справах, а снагу дарує таку, щоб у сідло вистрибувати, ще стремен не торкаючись, і шаблюкою будь-якого бусурмана вчити жити на славній землі українській за звичаєм предків наших, за Законом Спасителя! Благодаті Божої, міцного здоров’я, святкового настрою під Покровом Богородиці – нині і прісно, і во віки віків!

Вона усе на світі може —  поправить вчинки і слова,  у ризи вдягне образ Божий,  догляне вольності права. Ізцілить рани і образи,  одягне в золото ліси,  усе покриє, всіх розважить  і сповнить — що б не попросив.  Свята Покровонько, як мати,  ти наші душі зігрівай,  і українську нашу хату,  і наш веселий рідний край!  Зі святом козацьким, з Покровою Пресвятої Богородиці!

Заступник голови Ради ВАП

Олег Кравченко

До списку новин