загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Різдвяної віри, земле рідна!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рідна Україно!

Христос народився! Славімо Його!

Неймовірно величне свято Різдва Христового відзначає увесь світ. Але ще величніше святкують його нині у нас, на Україні.

Кінець минулого і початок нового року до українського суспільства прикута увага всього світу. Ми засвідчили, що ми справжні християни, що маємо непереможну віру. Віру у Всевишнього, у завтрашній день, віру у краще життя, віру у європейський вибір громадянського суспільства та у християнські цінності. Бо народ український за своєю ментальністю споконвіку вирізнявся особливою духовністю та набожністю.

Сьогодні славимо народження Спасителя усією землею. І у хаті кожної української родини, де є віра в Бога, де є образи на покуті і різдвяний дідух під образами, де поважають одне одного і бережуть та передають з покоління в покоління найсвятіші українські традиції, піднесено промовляють: «Христос народився! Славімо Його!»

Український народе, дорогі пенсіонери, Всеукраїнська асоціаціє пенсіонерів, з Різдвом Христовим! З народженням Спасителя! Нехай додається віри у ваші серця! Нехай вони повняться любовю до ближнього!

Різдво з Україною святкує весь світ. За нас молиться увесь світ. Усі наші молитви і прохання, віра і побажання виливаються у стоголосся церковних дзвонів, підсилюються вірою в нас як нації, вірою у спасіння, вірою у народження Спаса нашого Ісуса Христа.

Бо лише там, де є віра, - буде мир, добробут і щастя, там переможе правда свята, там буде панувати господар землі своєї, там буде дзвеніти переливами колядок «Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!»

З Різдвом Христовим! Віри великої тобі, Україно!

Володимир Дзьобак,

голова Ради ВАП

До списку новин