загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як складати фінансові плани, навчали рівненських пенсіонерів [+Фото]

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

Перший тренінг «Основи фінансової грамотності» з пенсіонерами Рівненщини провела гостя із Києва, Олеся Шніцер, тренер з фінансової просвіти, голова правління ПВКС (Першої всеукраїнської кредитної спілки).

Тренінг з фінансової грамотності, проведений цими вихідними у Рівненській обласні науковій універсальній бібліотеці, допоміг пенсіонерам пізнати усі ази цієї непростої арифметики. Вчились правильно визначати пріоритети фінансових цілей на певний період, складати плани джерел доходів (постійних, сезонних, тимчасових), планувати види витрат (щомісячних, виплат боргів, сезонних, непередбачуваних, сімейних подій та ін.), шукати своїх так званих «викрадачів грошей», які в тій чи іншій мірі непомітно забирають із власного бюджету чималі кошти.

Цікаве заняття, мудрі поради від прекрасного фахівця з фінансової просвіти пані Олесі, віра у себе! А ще – весела перерва (ну все як і у школі), солодкий стіл і чаювання, жарти і небачено великий заряд енергії! Ось такі у нас корисні вихідні!

До слова, усім тим, хто любить читати, просто рекомендуємо прекрасний і повчальний твір О.Коломійця «Дикий Ангел», де автор чудово змальовує проблему ведення сімейного бюджету. А читачам «ОГО» - цікава притча:

- Ти, Бідність, дуже гарна зі спини, коли йдеш геть. А ти, Багатство, просто прекрасне в момент, коли приходиш!

Автор: Тамара Ткач

До списку новин