загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З Великоднем, Україно!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рідна Україно! Дорогі українці! Світле свято Великодня прийшло на нашу землю і принесло віру у наші душі. Скінчився Великий піст – час жалоби, глибоких роздумів, час щирого покаяння за ті гріхи, що сотворили словом і ділом, і думкою.

Мабуть, відчула кожна людина, як у скрутний для України час, час страшної агресії сусідньої держави, наші душі повнилися ненавистю і нестриманістю, гнівом і образами. Ми бажали своїм ворогам смерті, виказували своє незадоволення у їхню адресу. Але Бог каже: «Возлюби ближнього свого, як самого себе!».

Звертаємось з вірою і молитвами до Всевишнього простити нам наші гріхи. Просимо в Бога наставити на шлях праведний тих, хто підняв руку на українців, хто зажадав землі і майна ближнього свого, тих, з чиєї вини пішла у вічність не одна Небесна Сотня, тих, хто й надалі продовжує провокувати і розколювати українське суспільство. Не розуміють вони, що з нами Бог, що з нами ангели не лише безневинно втрачених душ, але й усього неба, з нами увесь світ, кожна країна і кожна свідома душа.

Боже, дай нам миру і світла, віри і любові, спокою і добра на своїй землі! Бо наша українська земля за стільки віків заслужила цього.

Дорогі українці, від найстарішого діда-прадіда – до немовляти, що лежить у колисці, з Великоднем вас! Зі світлим святом Воскресіння Господнього!

Ісусе Христе, Сину Божий, бережи кожного, хто вірить у Тебе, хто прийняв святе таїнство хрещення і причастя, хто сповідує добро і любов!

Щиро молимось за кожну українську душу, за тих, хто дотримується законів людяності і зберігає обітницю, хто береже українські звичаї і традиції, передає їх з покоління у покоління, привчаючи своїх нащадків до віри, мирного співіснування, турботи про ближніх.

Дорогі члени Всеукраїнської асоціації пенсіонерів, особливі вітання вам! Сьогодні чимало з вас, людей доволі похилого віку, показали молодим громадянам, як самовіддано ви любите рідну землю, як готові у свої поважні роки стати на її захист. Бережи вас, Боже!

Гарного свята, ненько-Україно! Молімося! Вірмо! Робімо добро! Спаситель чує нас. Він завжди з нами. І лиш дає нам різні випробування, щоб іще раз пересвідчитись, що ми – Його діти.

Нехай у це прекрасне свято Великодня у кожній українській домівці буде любов! Нехай святкові кошики будуть наповнені украй! Нехай церковний дзвін скликає до храму, як і завжди скликав до єднання, згуртування і щирої молитви!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  

З найкращими побажаннями

голова Ради ВАП

Володимир Дзьобак

До списку новин