загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Подяка усім, хто з нами! Нам сьогодні - 16!!!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дорогі друзі, маю прекрасну нагоду звернутися до усіх вас і до кожного окремо! 30 червня цього року нашій організації – Всеукраїнській асоціації пенсіонерів – виповнилось 16 років! 

А рівно 16 років тому (мені тоді було усього 33) мою ідею щодо створення нашої громадської організації підтримали наші друзі та однодумці – поважні літні люди, яким була небайдужа доля мільйонів пенсіонерів України. З-поміж них – член-кореспондент НАНУ Лев Гассанов, кандидат технічних наук Владлен Шермаревич, військовий інженер Вячеслав Куліш, пенсіонер Лариса Скиба… Приєднався до наших лав і Микола Амосов, «переконаний нігіліст», який не хотів вступати в жодну політичну партію чи асоціацію.

За усі ці 16 років ми не змінили свого статусу: були, є і залишаємося добровільним, позапартійним, неприбутковим об’єднанням, хоча багато хто в це просто не вірить.

Були у нашій роботі сплески, були і падіння. Був період, коли активно працювали усі започатковані нами програми (Діалог поколінь, Освіта дорослих, Культурна, Інформаційна, Юридична, Програма знижок на товари і послуги, Будівництва доступного житла, Активного довголіття, Медичного страхування, Фінансової підтримки, Клуб сеньйорів 50+, Програма «Етно-Еко 50+»). Був час, коли членів ВАП налічувались десятки тисяч, телефонні дзвінки не стихали, двері не зачинялись, заходи по всій Україні проводились… А були місяці, коли ВАП намагалися знищити: у січні 2012 року нашу структуру (що захищає права літніх в Україні) так звані «друзі влади», в особі регіонала Віктора Сівця, виставили просто неба, вчинивши рейдерське захоплення головного офісу ВАП, заволодівши майном ГО та особистими речами її працівників. Тоді ми втратили багато: документи, оргтехніку, відомості про багатьох членів організації… Але не втратили силу духу, яка нас єднає до сьогодні. І хоча після тривалих 8-місячних поневірянь по судах у пошуках правди нам повернули частину нашого майна, та проти нас ще довгий час велась свавільна боротьба «служителів влади».

Ми повільно, але впевнено ідемо вперед! На сьогодні уже змогли відродити частину наших програм. Однією із них є інформаційна, яка відновила свою роботу 1 жовтня 2012 року, у День людей похилого віку. Мабуть, це навіть якось символічно. А зараз ви читаєте оновлений сайт, де для вас працюють нові рубрики: юридична консультація, онлайн книги та фільми, вітальна сторінка, можливість долучитися до проведення актуальних петицій та активно коментувати новини. Велика подяка розробникам нашого сайту, компанії VIP design, чия команда, не покладаючи рук, день і ніч працювала над удосконаленням дизайну, можливостей і багатофункціональності ресурсу. Крім сайту, наші прихильники мають можливість читати наші публікації у Фейсбуці, на Однокласниках, Вконтакті та на Gmail+.

Основне завдання, яке виконує дана програма, – інформування як членів асоціації, так і всіх літніх України про зміни в сучасному законодавстві, про нововведення уряду, Верховної Ради і Президента стосовно старшого покоління.

Проте головне завдання нашого інформаційного ресурсу – посилити віру у власні сили, намагатися показати вихід у непростому становищі, в якому знаходиться кожна людина 50+. Адже не тільки пенсіонерам, але й людям передпенсійного віку зараз дуже непросто. Хвороби, тотальне безгрошівя і найгірше - зневажливе ставлення до старшого покоління - ось незначний перелік негативів повсякденного життя.

Не втрачає актуальності культурна програма асоціації, яка найактивніше працює у м.Києві та обласних центрах України. Продовжує працювати програма будівництва доступного житла. Дуже потрібною для наших пенсіонерів виявилася програма фінансової підтримки. І задля цього нами було створено «Першу всеукраїнську кредитну спілку», куди можуть звернутися всі охочі. Також популярною є програма страхування від нещасних випадків.  

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів  зробила важливу лепту у питання відміни оподаткування пенсій.  А зараз  організація лобіює власну концепцію пенсійної реформи.

Нами створено спеціалізовану службу, яка надає консультаційну допомогу з питань пенсійного забезпечення.

Протягом  останнього року ВАП підготувала і надіслала численні звернення у  державні органи влади, сотні з яких були розглянуті високопосадовцями.  Ми провели десятки зустрічей із народними депутатами, обговорюючи найзлободенніші питання з життя українських пенсіонерів. Нами налагоджено співпрацю в Пенсійним фондом України.

Тішить те, що одна з програм ВАПу вилилася в окремий проект – це «Етно-Еко 50+». Уже кілька років самостійно працює «Центр дослідження і відродження Волині», відроджуючи народні промисли та ремесла Історичної Волині.

Презирливе і зневажливе ставлення до покоління, яке на 80 % створило сучасну матеріальну базу нашої країни, яке заклало підвалини незалежності нашої держави, проявляється на всі 100%.

Наша команда ніколи не намагалася йти у політику, щоб виборювати місця в уряді і парламенті. Ми не йшли і ніколи не будемо за рахунок старшого покоління добиватися власних матеріальних благ. Наша позиція відкритого відстоювання інтересів була незручною у всі часи. Але представники диктаторської влади провалили своє завдання щодо припинення діяльності і повного знищення ВАП.

Сьогодні ми раді бачити у колі наших друзів усіх літніх громадян України, незалежно від ідеологічних поглядів, релігійних та політичних переконань. Ми радіємо кожному новому обличчю на сторінках наших соціальних мереж і розуміємо, що саме завдяки цьому ми стаємо сильнішими! Разом з тим, ми будемо нещадно банити усіх, хто переходить на брутальність у висловлюваннях, порушує норми етики і моралі, не визнає європейський вибір і суверенітет України.

Ми раді відкритій розмові, живій дискусії, пропозиціям щодо вдосконалення нашої повсякденної роботи. Зараз наша команда поповнилася молодими і амбітними людьми, які працюють для вас щодня і щогодини, і свята і будні.

ВИ і МИ – велика сила! Переконані, що тільки разом зможемо захистити власні права, добитися поваги у влади до літніх громадян, поліпшити власне життя.

Ми бачимо, що влада ігнорує бачення літніх на розвиток нашої держави, шляхи її реформування. Тому ми сподіваємося на спільну роботу всіх і кожного для власного добробуту, матеріального забезпечення власних родин і відродження та процвітання нашої країни.

Просимо, щоб ви писали нам про себе, надсилали пізнавальну інформацію, фото, відео, ділились тим, що вас цікавить. Все це будемо розміщувати на нашому сайті та на сторінках соцмереж. Водночас звертаємо вашу увагу, що під час коментарів заборонено розміщувати матеріали рекламного характеру та політичної агітації, подібні пости будуть блокуватися адміністрацією, а їх авторам буде закрито доступ до інформації.

Ми не маємо фінансової підтримки від держави, не маємо спонсорів. Все, що робимо для вас, –  власними силами, ентузіазмом і великою вірою в нашу спільну перемогу. Важливим стимулом у роботі є те, що Всеукраїнська асоціація пенсіонерів входить до однієї із найбільших структур світу: Європейського Союзу пенсіонерів. А тому одним із наших пріоритетів є європейський вибір, щоб забезпечити і вам гідну старість, повагу і достойне життя у нашій країні. 

Тож іще раз дякую усім, хто сьогодні з нами: хто є членами ВАПу і просто нашим шанувальникам, читачам сайту і соцмереж, друзям і однодумцям, усім, хто підтримує морально і захоче підтримати асоціацію матеріально.

Хто з нами – той за нас!

 

З повагою до всіх і кожного!

Щиро ваш Дзьобак Володимир

До списку новин