загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Петицію про відновлення індексації пенсії підписало 155 людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На вечір 23 вересня ПЕТИЦІЮ щодо відновлення індексації пенсій на сайті Президента України підписало 155 людей. За 22 вересня – долучився 21 голос.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів, виступаючи на захист людей пенсійного віку в Україні, висловлює вдячність усім, хто підписав, і тим, хто намагався віддати свій голос.

Насправді блок петицій працює із великими збоями, а тому людям старшого віку не тільки це є проблемою, щоб підтримати петицію, а ще й незрозумілі деякі функції.

Ми закликаємо усіх вас: продовжуйте підтримувати нашу петицію, не розчаровуйтесь, хоч як би складно вам не було! І все у нас вийде!

https://petition.president.gov.ua/petition/8528НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!! СТАНЬТЕ НА ЗАХИСТ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ!!!

До списку новин