загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виконайте свій обов’язок, не втратьте шанс!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Виконайте свій обов’язок, не втратьте шанс!

ПЕТИЦІЮ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ІНДЕКСАЦІЇ ПЕНСІЙ Ви можете підписати, перейшовши за посиланням на сторінку електронних петицій Президента України:

https://petition.president.gov.ua/petition/8528

Нагадаємо, за 11 перших днів її підписало 229 осіб. Це ті, кому небайдужа доля кожного українського пенсіонера.

Ми висловлюємо щиру вдячність цим людям та просимо усіх, хто має доступ до мережі Інтернет, долучитися до підписання даної петиції, проявивши таким чином турботу до самих себе, до власних батьків  та виконавши свій синівський обов’язок перед ними .

А пенсіонери, переконані ми, розуміють, що на сьогодні – це єдиний шанс змінити на краще своє життя у цій країні, це можливість змусити систему працювати врешті-решт на громадян України…

ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ І ВИ!!!

До списку новин