загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«За що боролись, на те і напоролись»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нещодавно ВАП, захищаючи інтереси літніх нашої країни, подала електронну петицію на ім’я Президента України щодо відновлення індексації пенсій. На сьогодні це злободенне питання навіть не на ціну золота – це питання на ціну мільйонів людських життів. Але з результатів підтримки петиції випливає, що, очевидно, розмір пенсій цілком влаштовує переважну більшість людей пенсійного віку в Україні.

За 20 днів, що минули від початку оприлюднення петиції, її підтримано усього 320 голосами. Ми щиро дякуємо цим свідомим людям, які проявили небайдужість не лише до себе та своєї пенсії, але й до життя тих, кому справді матеріально скрутно вижити у такі нелегкі часи.

Опитування, яке ми проводимо на сайті ВАП, на сьогоднішній день показує позитивні результати, згідно з якими 27% респондентів (20 голосів) уже підписали петицію, 53% (39 людей) стверджують, що обов’язково підпишуть, бо вірять, що все вдасться, 15% (11 користувачів) вказують, що не важливо, чи людина пенсіонер, і що їхній голос важливий, а тому теж підпишуть; 5% (4 особи) не бачать кінцевого механізму подібних петицій. І, на диво, жодного голосу, хто проти цієї петиції, немає.

Так, існує проблема в тому, що на сторінці петицій важко зареєструватись та авторизуватись. А також і те, що петиція вимагає підтримки старшого покоління, а це люди, які не «сидять» масово в інтернеті. Та, за статистикою, з 12 млн. українських пенсіонерів чимала кількість отримала комп’ютерну грамотність та непогано володіє комп’ютером.

Нагадаємо, щоб петицію розглянув Президент та звернувся до Верховної Ради України із законопроектом про скасування розділу ІІІ Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», нам необхідно набрати 25 тисяч голосів підтримки.

Петиція – річ, яку робить не одна людина. Це думка переважної більшості суспільства. Тільки щоб її підтримати, варто не просто озвучувати її комусь вголос, звинувачуючи при цьому владу, а потрібно підтвердити письмово, долучивши свій голос до тисяч голосів інших однодумців.

Час іще є. Збір голосів на підтримку петиції триватиме ще 71 день. Але не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні! І памятайте, що під лежачий камінь вода так і не потече… Або ми всі підтримуємо петицію про індексацію пенсій, або перестаємо нарікати, що нам погано живеться, що нам не вистачає мізерної пенсії, яку платить держава.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ

Успіхів усім нам!!!

До списку новин