загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Перша пенсійна консультація» допоможе і порадить! Звертайтесь!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У квітні 2016 року запрацювала нова програма «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів» - «Перша пенсійна консультація». Робота цієї спеціалізованої служби була впроваджена з метою надання консультаційної допомоги з питань пенсійного забезпечення усім громадянам України.

Питання щодо пенсії виникають переважно у людей так званої категорії 50+, оскільки саме цей вік є бар’єрним і найбільш актуальним періодом для вирішення багатьох питань, пов’язаних із пенсією.

Абсолютно кожна людина, усвідомлюючи, що пенсійний вік так чи інакше настане, повинна з розумінням підійти до проблеми та подбати про те, щоб її пенсія була справедливою , щоб її вистачало на гідну старість: на харчування і оплату комунальних послуг, на лікування та оздоровлення, на заслужений відпочинок та щоденні витрати.

Питання, що вас турбують, можуть бути найрізноманітнішими:

-       Коли мені виходити на пенсію?

-       Як зробити, щоб сума пенсії була максимальною?

-       Коли я зможу отримати пенсію за вислугу років?

-       Чи можу я претендувати на пільгову пенсію?

-       Усе про «чорнобильську» пенсію та ін.

Тому не зволікайте! Звертайтесь! Спеціалісти «Першої пенсійної консультації» за помірковану плату неодмінно допоможуть вам та зроблять усе можливе, щоб вирішити ваші наболілі питання.

І не забувайте: кожен – будівничий свого власного життя. І ніхто, крім вас самих, не вирішить ваших проблем та не покращить ваше життя в пенсійному віці, якщо це вчасно не зробите ви самі.

Адреса служби: м. Київ, вул. Хорива, 47-г (вхід з двору), ст. м. «Контрактова площа».

Наші спеціалісти радо нададуть пенсійні консультації і для мешканців інших міст України. Звертайтесь за тел: 044-425-03-57; 067-354-54-75; 063-234-74-00.

Прес-служба ВАП

 

До списку новин