загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

82! Вітає ВАП!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні свій день народження святкує почесний ветеран праці, батько пенсійної журналістики, член «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів» – Олег Олексійович Кравченко.

Багато років свого життя іменинник присвятив роботі нашої асоціації. Від самих витоків ВАПу і до сьогодні – він невід’ємна частина нас. Олег Олексійович активно працював у всіх напрямках діяльності організації, а це – наші ініціативи, законопроекти, пропозиції органам влади, програми ВАПу, проводив моніторинг цін на ліки і найголовніше – багато років був незмінним головним редактором видань: газети «50+», журналу «Наше покоління», сайту ВАП.

82 – вік поважний… Посивіли, наче заметілі, скроні. Стриманим став мудрий погляд, хоча й очі промовляють те, що на душі. Бо не щезає біль за Україну, за Схід і Захід, за життя кожного пересічного українця, за всіх пенсіонерів… І по сей день кожна публікація автора – це глибокі роздуми, це правда життя, це те, чим жив і що пережив.

Дякуємо Вам, дорогий Олеже Олексійовичу! Схиляємо голови перед Вами і Вашою мудрістю. Спасибі за роки, які віддали на благо служіння народу, а особливо – пенсіонерів! Хай ще не один десяток літ веснами Вам кують зозулі, а літечка дарують хвилювання житніх полів і п’янкий  медовий аромат лип, хай осені рясно обдаровують Вас плодами, а затишними зимовими вечорами до Вас, у родинне коло, поспішають діти-онуки!

Здоров’я Вам, натхнення, бадьорості духу, добра від людей на многії-многії літа!

З повагою і найщирішими побажаннями

«Всеукраїнська асоціація пенсіонерів»

і голова Ради ВАП Володимир Дзьобак

До списку новин