загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Витяг з інформаційного бюлетеня ЄСП № 68 від 15 жовтня 2012 р.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Від Всеукраїнської Асоціації Пенсіонерів (ВАП) нарешті надійшли гарні новини. Згідно заяви Голови Ради ВАП Володимира Дзьобака, діяльність організації після силового захоплення наприкінці січня цього року була відновлена. Завдяки підтримці багатьох громадян в Україні та за кордоном ВАП змогла повернути втрачені важливі документи, оргтехніку та особисті речі співробітників. Запрацювала українська версія оновленого веб-сайту організації, очікується невдовзі новий випуск  журналу "50 +".

 

Асоціація надає можливість своїм членам приймати участь у культурних заходах організації, надає послуги страхування на випадок хвороби та нещасних випадків,  бере участь у програмі доступного забезпечення житлом для найменш захищених верств населення.

 

За підтримки програми Етно-Еко-50 відроджуються народні ремесла, котра залучає до роботи передусім жінок з сільської місцевості.

 

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, котре відбулося 1 жовтня, ВАП звернулася до християнських  церков з пропозицією провести відповідні заходи задля пропагування християнських цінностей і насамперед діалогу поколінь.

До списку новин