загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак узяв участь у засіданні виконкому Європейського Союзу пенсіонерів (ЄСП) у Брюсселі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак узяв участь у засіданні Виконкому Європейського союзу пенсіонерів (ЄСП) у Брюсселі. Делегація ВАП була єдиною із країн СНД, яку запросили на це засідання. Представники національних асоціацій – членів ЄСП обговорили проблеми пенсійного забезпечення в країнах Європи з огляду на демографічну ситуацію, що склалася, а також інші актуальні проблеми літніх.

 

Президент ЄСП доктор Бернхард Вормс та інші учасники цього представницького форуму у своїх виступах вітали зусилля ВАП, з ініціативи якої був розроблений і через лоббі переданий до Українського парламенту проект надзвичайно важливого Закону „Про запобігання дискримінації щодо осіб літнього і похилого віку в Україні”. „Подібного закону немає в жодній країні Європи, – відзначали доповідачі, – і ми з інтересом будемо стежити за тим, чи розгляне і чи прийме його Верховна Рада України. Мі зробимо переклад тексту цього закону, розмножимо його і надішлемо до всіх національних асоціацій – членів ЄСП, оскільки проблема дискримінації за віком, на жаль, має місце в багатьох країнах Європи”. 

 

До списку новин