загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Делегація ВАП на конференції Європейського Союзу пенсіонерів у Варшаві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Делегація ВАП узяла участь у конференції Європейського союзу пенсіонерів, яка відбулася 29 – 31 травня 2005 року у Варшаві. Тема конференції: „Рік після розширення Європейського Союзу. Соціально-політична ситуація – особливо щодо пенсіонерів".

 

У роботі конференції взяли участь Президент ЄСП доктор Бернхард Вормс, екс-Прем’єр-міністр Польщі Вальдемар Павляк, керівник Фонду Конрада Аденауера в Польщі Штефан Раабе, представники ЄСП Ульріх Вінц, Рольф Райнеман (Німеччина), Володимир Дзьобак (Україна), Зауліс Разма, Гене Курілієне (Литва), Вацлав Рубал, Марія Влахова (Чехія), голова „Об’єднання парламентаріїв PSL Жан Гжайя (Польща), представниця „Клубу сеньйорів” та партії „Право та справедливість” Ліліана Коперська, представник „ Громадянської платформи” в Польському Сеймі Тереза Піотровська та інші.

 

Учасники конференції з великим інтересом вислухали доповідь голови Ради ВАП Володимира Дзьобака.

.

До списку новин