загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна – Австрія: співробітництво в інтересах літніх

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак, який брав участь у засіданні Виконкому Європейського союзу пенсіонерів (ЄСП) у Брюсселі, зустрівся з головою парламенту Австрії Андреасом Колем. А. Коль відзначив, що делегація ВАП – єдина з країн СНД, яку запросили на це засідання, де представники національних асоціацій – членів ЄСП обговорили проблеми пенсійного забезпечення в країнах Європи з огляду на демографічну ситуацію, що склалася, а також інші актуальні проблеми літніх. Голова австрійського парламенту запросив В. Дзьобака відвідати Австрію, ознайомитись з діяльністю Австрійського союзу пенсіонерів.

 

Володимир Дзьобак подякував за запрошення і підкреслив, що для Всеукраїнської асоціації пенсіонерів дуже важливо вивчити багатолітній досвід Асоціації пенсіонерів Австрії і налагодити плідну співпрацю з австрійськими колегами. Він також запросив пана Коля відвідати Київ і ознайомитись з діяльністю ВАП. 

 

До списку новин