загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ВАП на V конгресі Європейського Союзу пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європейський Союз пенсіонерів (ЄСП) створений 7 листопада 1995 року.  Нині це – помітна сила в Європі, що покликана відстоювати права літніх громадян у 30 країнах.

 

Президентом ЄСП на IV Конгресі в Брюсселі був обраний доктор Бернхард Вормс, який водночас очолював Союз пенсіонерів Німеччини. Його переобрали на новий срок Президентом і на V Конгресі, що відбувся у Бонні наприкінці квітня 2004 року.

 

Про те, яку увагу приділяють у Німеччині питанням поліпшення соціально-політичного життя літніх людей, свідчить той факт, що в роботі Конгресу взяли участь колишній канцлер Гельмут Коль (до речі, давній друг Бернхарда Вормса), відома громадська діячка Ангела Меркель, мер Бонна Піа Хеккес, Генеральний секретар ЄСП доктор Конрад Шрьодер, депутат Європарламенту, керівник фракції Європейської Народної партії професор Ганс-Герт Поттерінг та інші відомі політичні і громадські лідери.


 Із усіх держав СНД на цьому представницькому форумі була представлена лише Україна в особі голови Ради Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Володимира Дзьобака. І це не випадково: адже доктор Бернхард Вормс особисто ініціював прийом ВАП до ЄСП.

У своїй доповіді Б. Вормс підкреслив, що ЄСП здобула визнання в Європарламенті. Він відзначив важливе значення прийнятого торік базового документу – „Великої Хартії Вольностей”, що визначає напрями соціальної політики щодо літніх громадян. „Ми маємо рухатись, – сказав доповідач, – від історичної традиції до такого суспільства, в якому чотири покоління житимуть разом”. Делегати та гості Конгресу аплодували Бернхарду Вормсу, коли він заявив: „Ми сповнені рішучості і зробимо все можливе, щоб запобігти будь-яким формам вікової дискримінації, чи то в державі, чи в сфері виробництва, у торгівлі, загалом у суспільстві, чи навіть у сім’ї!” 

Завершуючи роботу Конгресу, Президент ЄСП сказав: „Як на мене, нашим величезним викликом є „Роль літніх у старіючому суспільстві”. Дуже важливо не викликати жодного конфлікту між поколіннями, а натомість вести діалог лише мовою аргументів, щоб подолати наслідки тієї ситуації, в якій опинилося наше суспільство”.

 

Голова Ради ВАП В. В. Дзьобак мав ряд зустрічей з представниками громадських організацій різних країн Європи, які опікуються проблемами літніх людей. Він подякував Бернхарду Вормсу за надану можливість взяти участь у роботі Конгресу, вивчити досвід боротьби за права літніх, зустрітись з таким видатним державним діячем сучасності, як об’єднувач Німеччини Гельмут Коль.

 

На завершення свого перебування в Бонні голова Ради ВАП запросив Б. Вормса відвідати Київ і ознайомитись з роботою Всеукраїнської асоціації пенсіонерів, проведеною за час, що минув після його приїзду у 2002 році.


До списку новин