загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Повідомлення ВЗГ ГУМВС України в м. Києві

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

26.01.2012 близько 19.00 до Подільського райуправління міліції звернувся голова Всеукраїнської асоціації пенсіонерів з повідомленням про те, що невідомі замінили замки в офісі організації. За викликом негайно прибула слідчо-оперативна група райуправління.

 

На місці встановлено, що зазначена організація орендує приміщення у балансоутримувача. У 2011 році між орендарем та балансоутримувачем виникло непорозуміння на ґрунті термінів оренди приміщення.

 

Як з’ясовано, наразі триває судовий розгляд відповідної справи у районному господарському суді.

 

За місцем розташування приміщення порушень громадського порядку  не зафіксовано. За повідомленням заявника проводиться дослідча перевірка. За її результатами буде прийняте процесуальне рішення.

 

Відділ зв’язків з громадськістю повідомляє, що столична міліція виступає за вирішення всіх спірних питань виключно у рамках чинного законодавства. Разом з тим, міліція готова, у межах своєї компетенції, забезпечити захист прав і свобод громадян, не допустити порушень громадського порядку.

   

До списку новин