загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жінки тікають на пенсію в 55 років, доки не пізно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські жінки продовжують виходити на пенсію у 55 років. Незважаючи на те, що через таке рішення вони отримуватимуть меншу пенсію. Заявляють у Всеукраїнській асоціації пенсіонерів.

Експерти пояснюють: в уряді налякали черговим підняттям пенсійного віку. Тому українці намагаються вберегтися. За новим законодавством із першого жовтня цього року, пенсійний вік для жінок поступово зростає до шістдесяти років. Наразі додали півроку. Якщо жінка погоджується вийти на заслужений відпочинок пізніше - за кожен місяць роботи після 55 років держава до суми її пенсійного забезпечення додасть по піввідсотка. Захоче вийти у 55 - за кожен недопрацьований місяць у неї заберуть по одному проценту.

 

Володимир Дзьобак, голова Ради асоціації пенсіонерів: "Жінки намагаються зараз вийти на пенсію, бо побоюються подальшого зростання пенсійного віку протягом наступних кількох років. І я можу сказати, що такі кроки щодо підняття пенсійного віку розглядаються в урядових колах. Більшість  європейських країн здійснюють заходи, що мають на меті збільшення пенсійного віку - там середній вік для жінок від 66 років. Тому наш уряд і в цьому хоче наздогнати європейську тенденцію".

До списку новин