загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи вийде Україна на другий накопичувальний рівень пенсій?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дефіцит пенсійного фонду поступово зменшується. За підсумками півріччя, він становить понад 5 із половиною мільярдів гривень.

Хоча бездефіцитним він може стати вже у 2014 році. Тоді в Україні мають запровадити другий накопичувальний рівень пенсій. На думку експертів причина зменшення дефіциту зовсім в іншому - скоротили пільги, приміром, для афганців і чорнобильців. А також визнають: йде поступова детінізація зарплат. А підвищення пенсійного віку для жінок не дає ефекту одразу.

Володимир Дзьобак, голова Ради асоціації пенсіонерів: ідвищення пенсійного віку для жінок може дати якийсь частковий, невеликий эфект, я оцінюю його в 600-700 мільйонів гривень. І він буде приблизно через 5 років. Через 5 років річний ефект від підвищення пенсійного віку, за розрахунками фахівців, буде 3,5 мільярди гривень. Тому це тільки один з маленьких механізмів наповнення пенсійного бюджету".

До списку новин