загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

30% українських чоловіків не мають шансу дожити до пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За даними провідного наукового співробітника Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук Лідії Ткаченко, шанс отримати першу пенсію в Україні мають 70% чоловіків і 85% жінок. Спеціаліст додала, що після досягнення пенсійного віку тривалість життя для чоловіків становить в середньому 15,5 років, а для жінок – 20 років.

На думку демографа, для розробників пенсійної реформи головним є не стільки тривалість життя в цілому, скільки їх перебування на пенсії.

За даними Інституту демографії та соціальних досліджень, українці в середньому помирають на 12-13 років раніше, ніж представники країн Європейського Союзу. Експерт зазначила, що такі показники обумовлені невідповідною структурою медичного обслуговування українців. Державі слід виділяти більше коштів на охорону здоров'я.

Нагадаємо, що закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" набув чинності з 1 жовтня 2011 року. Підвищення пенсійного віку передбачено для жінок з 55 до 60 років, для чоловіків-держслужбовців - з 60 до 62 років. Також передбачено підвищення страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, - з 5 до 15 років; підвищення стажу, необхідного для призначення мінімальної пенсії за віком для чоловіків - з 25 до 35 років, для жінок - з 20 до 30 років.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин