загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери є найбільш активними гравцями на депозитному ринку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські пенсіонери є найбільш активними вкладниками грошей на депозити. Про це під час прес-конференції на «ГолосUA» повідомив фінансовий експерт Олександр Охріменко.

«Так, пенсіонери у нас не дуже багаті, але вони дуже економні, і хоч і невеликими сумами, але досить часто кладуть гроші на депозит», - зазначив експерт.

Також О. Охріменко повідомив, що в економічній ситуації нашої країни, фізичним особам доцільно 50% внеску на депозитах розміщувати в гривні й 50% -  у валюті. Що у  разі девальвації гривні, валютний внесок буде стабілізатором гривні, а в разі стабільного курсу долара - гривневий вклад забезпечить хороший дохід.

Експерт порадив обирати терміни розміщення депозиту від трьох місяців до року. На довший термін оформляти депозит не варто.

У підсумку Олександр Охріменко нагадав, що  Податковим кодексом України запроваджено нові норми щодо оподаткування депозитів  з 1 січня 2014 року.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин