загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Дієта щастя" з Італії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені давно дослідили, що їжа і настрій тісно взаємопов‘язані.  Вони  запевняють,  що основою хорошого психічного та психологічного здоров'я є правильне та різноманітне харчування. Просте скорочення вживання жиру і калорій – це та дієта, яка призводить до дефіциту певних корисних речовин, які впливають на настрій і загальне самопочуття.

Лука Пассамонті, вчений з університету Катандзаро, що в Італії, переконаний, що запорука щастя, або, як мінімум, гарного настрою, криється у триптофані – амінокислоті, яка входить до складу білків всіх відомих живих організмів.

Які ж продукти потрібно їсти, щоб бути в гарному настрої? Триптофан міститься у продуктах, що, як правило, до списку дієтичних не входять. Але вчений  стверджує, що кожна людина повинна вживати щонайменше 350 грамів «щасливих» продуктів щодня.  Ікра, молоко, сир, м'ясо птиці, свинина та яловичина, горіхи, оливкова олія, а також шоколад – ось продукти, які допоможуть контролювати гнів, негативні емоції та знизити агресивність. Дослідник запевняє, що «дієта щастя» здатна допомогти у подоланні  таких психологічних проблем, як депресія та схильність до суїциду.

Раніше науковий колектив з пенсильванського Університету Скрентона в своїх дослідженнях вже "реабілітували" картоплю. Американські вчені наполегливо рекомендують їсти цей овоч мало не щодня. Фахівці встановили, що активні мікроелементи і вітаміни, які містяться в картоплі, сприяють зниженню кров'яного тиску і зміцненню імунної системи організму людини.

Наступним етапом дослідження вчених буде, напевно, як досягти компромісу між стрункою фігурою та піднесеним настроєм.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин