загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Дефіцит Пенсійного фонду зріс на 30% - Соболєв

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прийнята Верховною Радою пенсійна реформа не дала результатів: дефіцит Пенсійного фонду збільшився на третину.

Про це в ефірі «Шустер LIVE» заявив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

За даними Соболєва, цифри свідчать про те, що реформа повністю провалилася - дефіцит Пенсійного фонду зріс з 61 млрд гривень до 81 млрд гривень.

Депутат зазначив, що через збільшення пенсійного віку вже постраждали сотні тисяч жінок, які не змогли піти на заслужений відпочинок через збільшення на 10 років необхідного трудового стажу.

Нагадаємо, що нова пенсійна реформа набрала чинності 1 жовтня 2011 року. Цим законодавчим актом визначено підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, з поступовим збільшенням його на 6 місяців щороку протягом 10 років. Мінімально необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком підвищено з 5 до 15 років.

 Дана Суліменко,

спеціальний кореспондент ВАП

До списку новин