Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир ВІТЧИЗНЯНА ПРОТИВІРУСНА НОРМОТВОРЧІСТЬ ЯК ПРОДОВЖЕННЯ СПІЛКУВАННЯ ЗЕ-КОМАНДИ ЗІ СВОЇМ ВИБОРЦЕМ

Ми розпочинаємо інформувати наших читачів щодо запровадження державою правових заходів і механізмів протидії розповсюдженню інфекції та частково здійснюватимемо їх правовий аналіз.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
У вас є особиста захисна маска?

В "Укрпошті" розгромили ідею НБУ платити пенсії лише на картку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В "Укрпошті" розгромили ідею НБУ в умовах карантину платити пенсії лише на банківські картки, щоб знизити ризик заразитися коронавірусом.

Мільйони пенсіонерів за таких умов залишаться без грошей, оскільки банки є лише в 6% населених пунктів України, а транспорт між ними не ходить. Про це повідомив голова "Укрпошти" Ігор Смілянський у Facebook.

"Колеги з НБУ – я зараз дам ваш телефон тим пенсіонерам, які застрягли в своїх будинках в селі і не можуть доїхати до райцентру, щоб зняти гроші на життя. А ви потім іншим поясніть, як це зашибісь отримувати там гроші на карту, добре? Коли в мирний час туди і назад коштувало доїхати до 100 гривень", – обурився Смілянський.

Читайте такожЗаборонять відключати електрику і експортувати медичні товари - президент анонсував наступні дії влади у боротьбі з кризою

Він додав, що банки, в яких можна зняти гроші з картки, є лише в 6% населених пунктів країни. І проблема існує не десь в глушині, а навіть у селах Київської області.

На доказ цього Смілянський опублікував діаграму, яка показує, що в останні роки доступність банків у населених пунктах стає все гіршою. І лише "Укрпошта" залишається в більшості з них.

Доступність банків і відділень "Укрпошти"

Доступність банків і відділень "Укрпошти"

Як повідомлялося, Верховна Рада заборонила на період дії карантину та протягом 30 днів після його скасування штрафувати за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

  • В Україні можуть втратити роботу від 170 до 500 тисяч осіб – внаслідок економічної кризи, викликаної пандемією коронавірусу. Такий прогноз дав ексміністр економіки Тимофій Милованов.

Андрій Довгань

 

Джерело:
До списку новин