загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінімальний вік для виходу на пенсію скасовано: що про це відомо

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Порядок виплати пенсій радикально змінився.

Пенсія в Україні нараховуватиметься по-новому – порядок виплати зазнав змін, а встановлення мінімального потрібного віку для нарахування пенсії за вислугу років Конституційний суд визнав незаконним.

Читайте такожУ Пенсійному фонді пояснили особливості включення до страхового стажу двох карантинних місяців

Отримати пенсію за вислугу років працівники льотного і льотно-випробного складу зможуть до 50 років. Крім того за новим законом працівники сфери медицини, освіти, соціального забезпечення і театрально-концертних та інших видовищних колективів зможуть вийти на пенсію до досягнення 55-річного віку.

Зазначимо, парламент має розглянути законопроект, який передбачає зниження для жінок до 55 років пенсійного віку за умови, що робочий стаж налічує 30 років.

Згідно з рішенням КСУ, пенсію за вислугою років згідно зі ст. 51 Закону № 1788 зможуть отримати громадяни, які працюють на шкідливих підприємствах, що втратили працездатність через умови роботи до настання пенсійного віку.

Конституційний суд вирішив, що підвищення на п’ять років віку виходу на пенсію для жінок, а також збільшення на п’ять років загального та спеціального стажу роботи, необхідного для призначення пенсії за вислугу років для окремих категорій працівників – позбавляють їх права на соціальний захист та не відповідають конституційним принципам прав і свобод людини, а відтак є незаконними.

Раніше повідомлялося, що якщо пенсіонер отримує пенсію за вислугу років, але його пенсійні виплати за віком можуть бути більшими, він має можливість перейти на виплати за віком.

 

Джерело:
До списку новин