загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Ваше фінансове становище у період карантину

Бізнес в умовах карантину: які країни виділяють найбільше коштів для підтримки підприємців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Найбільшу фінансову підтримку своїм громадянам надає уряд Німеччини.

Карантин через коронавірус позначився на глобальній економіці негативний вплив відчули на собі абсолютно всі країни. Різні обмеження багато в чому зробили неможливою роботу багатьох підприємств, підприємці тепер в роздумах як повернути собі прибуток.

У той же час уряди багатьох країн стали приймати антикризові заходи, спрямовані на надання фінансової допомоги як пересічним громадянам, так і представникам малого і середнього бізнесу.

Читайте також"Антикризової програми немає": економіст розкритикував уряд України і назвав методи подолання кризи у світі

Так, наприклад, багато українців вже отримали по 1000 грн надбавки до пенсій і соціальних виплат. У той же час Японський уряд Сіндзо Абе прийняв рішення роздати всім громадянам держави по 100 тисяч ієн або близько 926 доларів США для підтримки населення в умовах кризи, викликаної поширенням пандемії коронавірусу Covid-19.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин