загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як не отримати відмову по мікрокредиту?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мікрофінансові організації набагато рідше відмовляють клієнтам у видачі позики, аніж банківські установи. Згідно зі статистикою, 90% заявок успішно схвалюють впродовж 10 хвилин. Але решта 10% позичальників перебувають у групі ризику. Це люди без роботи, студенти та пенсіонери, раніше осуджені, жінки в декреті. Негативно на рішення МФО впливає кредитна історія: прострочення, наявність інших кредитів.

Отримати кредит онлайн на будь-яку картку може кожен, для цього лише потрібно адаптуватися під перелік критеріїв, які висувають МФО до своїх клієнтів. Кредитні організації використовують скоринг-тести — програми, що аналізують внесені дані та на їх основі формують рішення щодо видачі кредиту. Загалом на результат впливають такі фактори:

•   вік позичальника;
•   розмір бажаного кредиту;
•   сімейний стан, кількість дітей;
•   співвідношення суми погашення до суми щомісячного доходу;
•   наявність додаткових джерел прибутку;
•   готовність надати заставу.

Але якщо навіть позичальник відповідає більшості пунктам, остаточне рішення щодо видачі позики за собою залишає служба безпеки.

Читайте такожПрорив чи афера: як «Укрпошта» надаватиме банківські послуги

П’ять способів підвищити шанси отримання кредиту онлайн на будь-яку картку

Що можна зробити, аби покращити шанси на позитивну відповідь від МФО?

Дебет з кредитом

Прибуток — один з основних факторів, що впливає на рішення МФО. Навіть не стільки прибуток, як співвідношення доходів та витрат: чим більша між ними різниця, тим вищі шанси отримати позику. Але це не означає, що потрібно подавати неправдиві дані. Краще додавайте офіційний та неофіційний дохід: більшість МФО не вимагає документального підтвердження. Отже, окрім офіційних прибутків (заробітна плата, пенсія, тощо) вказуйте й інші джерела надходження фінансів, наприклад, від оренди житла, інвестицій, дивідендів.

Офіційне підтвердження прибутків

Перевага МФО — швидкість видачі позики при мінімальному об’ємі документів. Лише частина організацій вимагає документального підтвердження ваших прибутків. Якщо ви співпрацюєте саме з таким МФО, підготуйте якнайбільше паперів: довідки з місця роботи, виписки з банку.

Застава та порука

Більшість МФО не вимагає застав та поручителів, та в анкету вносять дані щодо майна, а також контактні телефони людей, з якими можуть зв’язатися у випадку ваших невиплат. Будьте готові надати таку інформацію. Чим надійніші поручителі, тим вищі шанси на отримання кредиту. Вибирайте родичів та знайомих з гарною кредитною історією та високими доходами.

Кредит не онлайн

Якщо ви оформлюєте позику у відділені МФО, а не через онлайн заявку на сайті, підготуйтеся до зустрічі з представником компанії. Навіть у МФО «зустрічають по одежі». І в людини з відповідною зовнішністю та манерами шансів отримати позику набагато більше.

Кредитна історія

Кредитна історія — це досьє позичальника. Ця база містить інформацію про всі кредити та історію їх повернення, та доступна банкам та МФО. Навіть якщо у позичальника відповідний дохід, а кредитна історія зіпсована — отримати мікрокредит майже неможливо. Аби покращити кредитну історію, спробуйте наступне:

•   якнайшвидше погасіть прострочений кредит;
•   скористайтеся послугою реструктуризації кредиту;
•   спробуйте взяти невелику суму, та обов’язково поверніть її своєчасно.

Усі ці способи перевірені клієнтами МФО. Якщо ви плануєте надалі користуватися їх послугами, обов’язково відповідайте описаним вище критеріям.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин