загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кожен восьмий музей в світі не відкриється після пандемії — ЮНЕСКО

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Близько 13% музеїв в світі можуть ніколи не відкритися.

Кожен восьмий музей у світі не зможе відновити діяльність після закінчення пандемії коронавірусу. Про це йдеться в дослідженні ЮНЕСКО і Міжнародної ради музеїв.

За їх даними, "близько 13% музеїв в світі можуть ніколи не відкритися". Найсильніший удар, згідно з прогнозом, прийдеться на музеї, розташовані в бідних країнах.

Проте, за даними Мережі європейських музейних організацій (NEMO), ситуація для об'єктів культури виявилася складною і в країнах з високими доходами. Згідно цієї організації, музеї в таких туристичних центрах, як Париж, Амстердам і Відень, зіткнулися з втратами доходів до 80%, що становить сотні тисяч євро на тиждень.

В ЮНЕСКО вказали, що 90% музеїв у світі були змушені закритися під час пандемії. "Ці дані викликають стурбованість", - сказав заступник гендиректора ЮНЕСКО з культури Ернесто Оттоне.

"Музеї були закриті на кілька місяців, у них немає доходів. І вони не знають, як повернути собі цей втрачений прибуток", - додав він, зазначивши, що багато з них тепер не зможуть оновити інфраструктуру і забезпечувати дотримання таких заходів, як, наприклад, обов'язкову соціальну дистанцію.

"Це вперше в нашій історії, і буде дуже важко для цих інститутів вийти з цієї кризи", - зазначив Оттоне.

Він закликав світове співтовариство "продемонструвати максимальну підтримку цього сектора допомогою активного відвідування" музеїв.

У багатьох країнах світу поступово послаблюють обмеження і починають відкривати пам'ятки, музеї та археологічні пам'ятки. Так, раніше відновив роботу, наприклад, Акрополь в Афінах.

Читайте такожФінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їхній секрет щастя

Як відомо, в рамках послаблення карантинних обмежень з 12 травня в Україні дозволили відновити роботу музеїв. Однак самі музейники не зраділи, відзначаючи, що у них немає коштів для забезпечення засобів захисту для співробітників, більшість з яких пенсійного віку. До того ж музейники вказали на те, що без запуску громадського транспорту на цьому етапі відкривати музеї не має сенсу.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

До списку новин