загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лазебна про досягнення Кабміну за 100 днів: Середня пенсія збільшилася до 3400 тис. грн

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

10,6 млн пенсіонерів і одержувачів соціальної допомоги отримали одноразову доплату до 1 тис. грн, а 8,4 млн пенсіонерів в травні в результаті індексації була підвищена пенсія на 260 грн.

До основнимих здобутків уряду за 100 днів роботи міністр соціальної політики Марина Лазебна віднесла впровадження тривимірної програми підвищення пенсій. Про це повідомляється на сайті міністерства соціальної політики України.

"Розмір середньої пенсії зріс до 3400 гривень", - зазначила Лазебна.

Впровадження тривимірної програми підвищення пенсій принесло такі результати.

По-перше, з 1 квітня 1,5 млн пенсіонерів старших за 80 років отримали щомісячне підвищення до пенсії в середньому розмірі 500 гривень.

По-друге, 10,6 млн пенсіонерів і одержувачів соціальної допомоги, розмір пенсій і виплат яких не перевищував 5 тис. гривень, отримали одноразову грошову допомогу в розмірі 1000 гривень.

Читайте також5 тис. грн на місяць і "привіт від МВФ". Які зміни чекають на пенсіонерів і хто за них заплатить

По-третє, для 8,4 млн пенсіонерів в травні пенсії були проіндексовані на 11%, середній розмір підвищення склав 260 гривень.

Крім того, днями Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається введення нової надбавки на догляд самотнім пенсіонерам у віці 80 років і старше, які потребують постійного стороннього догляду. Розмір допомоги становитиме 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність - близько 700 гривень.

Після підписання закону президентом пенсіонерам будуть нараховуватися ці кошти з січня 2020 року, тобто з урахуванням періоду, який вже минув.

Раніше Лазебна заявляла, що Україні потрібна накопичувальна пенсійна система, оскільки коефіцієнт заміщення по відношенню до зарплати постійно падає.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні підвищують мінімальний прожитковий мінімум до 2 118 гривень. Таким чином, розмір мінімальної пенсії також піднімуть - до 1712 грн. А з 1 грудня нинішнього року планують підвищення ще на 57 грн - до 1769 грн.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

 

Джерело:
До списку новин