загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Їжа за свій рахунок та самоізоляція: як пережили жорсткий карантин три інтернати Вінниччини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Працівники отримали надбавки у 200 відсотків від окладу.

Під час жорсткої фази карантину з березня по травень три будинки-інтернати у Вінницькій області працювали в повній ізоляції. В яких умовах перебували соцпрацівники Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, Тиврівського обласного будинку для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, а також Стрижавського дитячого будинку-інтернату?

Перебували на самоізоляції навіть вдома

Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку знаходиться у Вінниці за адресою Хмельницьке шосе, 106. Там перебувають 387 підопічні, переважно пенсійного віку та люди з інвалідністю.

До початку адаптивного карантину заклад працював в повній самоізоляції. Працювали вахтовим методом. Одночасно в закладі перебувало близько 60 працівників. Два тижні одні два тижні інші. Режим самоізоляції соціальні працівники дотримувались і під час "домашньої перерви".

"Ми два тижні працювали в інтернаті, а два тижні перебували вдома. Коли не були на роботі все одно знаходились у самоізоляції, але вже у своїх квартирах. Я навіть, не виходила у магазин. На вахті загалом я була три рази. Харчувались за свій рахунок, продукти приносили з собою. Для цього нам встановили холодильники. Борщі звичайно не варили, але було що поїсти. В закладі є пральні машини, тому було, де прати одяг. Ми навіть могли прийняти душ", - розказала головна медсестра Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку Світлана Токарська.

На даний час заклад продовжує працювати в ізоляції. Всі автомобілі, що привозять продукти та необхідні речі, дезінфікуються, у водіїв міряють температуру.

Зараз вахту відмінили, після зміни працівники інтернату йдуть додому.

Самі купуємо продукти підопічним

Тиврівський обласний будинок-інтернат знаходиться у селищі Тиврів за адресою вулиця Злагоди,2. Тут доглядають 199 пенсіонерів та осіб з інвалідністю.

З 27 березня і до 11 травня соціальні працівники працювали також вахтовим методом: по 48 осіб.

"Ми працювали вахтовим методом у дві зміни. Наш заклад був не повністю заповнений, тому працівники ночували в палатах. Для відпочинку ми їм поставили телевізори, щоб вони могли дивитись новини. Харчувались переважно самі. Всім безкоштовно робили чай та хліб з маслом. Частина працівників харчувалась у столовій. Вартість їжі вирахували із зарплатні", - пояснив директор закладу Олександр Колкевич.

Читайте також: "Виходить, ми звільняємо половину всіх лікарів?": Інтерв'ю Мовчан про медреформу і конфлікт зі Степановим

Більшість підопічних інтернату можуть самі пересуватись та виходити на вулицю, але через карантин не можуть цього зробити вже чотири місяці. Соціальні працівники купують для них необхідні продукти в магазинах та ліки в аптеках.

Спали у спортзалі та в кабінеті директора

У Стрижавці Вінницького району в інтенаті перебувають переважно діти з проблемами розумового розвитку. Тут більше 60 працівників закладу працювали в самоізоляції 54 дні.

"Працівники принесли свої продукти, принесли з собою плиту електричну і самі готували собі їжу. Спали у спортзалі, в клубі, у вільних кабінетах, навіть кабінеті директора. Там поставили ліжка," - каже директор закладу Василь Ліцький.

Досі в закладі відбувається температурний скринінг, а діти не виходять за паркан закладу.

Працівники всіх трьох закладів, що перебували на самоізоляції отримали 200 відсотків надбавки до посадового окладу.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин