загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ще одна скандальна заява Третьякової: Родичі зниклих безвісти на Донбасі наживаються на пільгах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Родичі людей, яких вважають зниклими безвісти на Донбасі, не хочуть визнавати їхню смерть. Адже отримують від держави до 30 тисяч гривень щомісячно. Чимало пільг треба скасувати, щоб люди не мали спокуси сидіти на шиї у тих, хто платить податки. Адже ця спокуса "морально розбещує".

Таку думку висловила Галина Третьякова – та сама депутатка від "Слуги народу", яка очолює комітет Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Пільговики "сидять на шиї" й "морально розбещені"

Новий відеоуривок вебінару за участі Третьякової із неоднозначною заявою останньої опублікувала у фейсбуці спільнота "Міжнародне громадське об'єднання учасників бойових дій "Незламні".

Запис засвідчує, як депутатка говорить про необхідність прибрати пільги, якими українці зловживають. 

Читайте також: "Слуга народу" Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості». Профспілки вимагають відставки

"Людина трудяща, яка хоче знайти робоче місце, вона отримає більше заробітних плат, якщо не буде оцих пільг у трудовому кодексі. Якщо ці пільги залишити, то ними будуть зловживати", – каже Третьякова.

А далі наводить приклад таких, як вона вважає, зловживань. Прикладом політикиня чомусь обрала саме родичів людей, які безвісти зникли під час війни на Донбасі (цитату наводимо повністю, щоб не виникало непорозумінь та зауважень щодо "вирваних із контексту" слів).

У нас є зниклі безвісти, і ми чітко знаємо, що хлопець чи дівчина загинули, що їх там розстріляли. Просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно, і батьки, і родичі знають, що їх родичі загинули на тій території. Але вони не хочуть констатувати їхню смерть, навіть якщо пройшов час і є судові рішення, що людина загинула. Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші й великі – до 20 – 30 тисяч гривень за місяць за ту людину, яка зникла безвісти, – повідомила Третьякова.

Вона вважає, що наявність економічної мотивації "розбещує людину у моральному сенсі". Мовляв, треба розуміти, що якщо людина щось отримує від держави, то тим самим вона "сідає на шию тому, хто платить податки".

"Ідеологія: якщо я щось отримую від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, того, хто поруч зі мною, мій побратим... якщо я отримую якусь пільгу, я у них відібрала - ця ідеологія чомусь відсутня в українському суспільстві. Я вважаю, що це спадок від Союзу: усе тут моє, всі ми тут поділили в Радянському Союзі, йдемо до комунізму", - сказала вона.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин