загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розповіли, скільки українців працюють без трудової книжки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З січня по березень кількість неофіційно працевлаштованих українців склала 3,4 мільйона осіб.

Неофіційно працювали 20,6% від загальної кількості зайнятого населення у віці від 15 до 70 років. Із загальної кількості неформально зайнятих 1,35 млн жінок та 2 млн чоловіків.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Найбільша кількість неформально зайнятих працівників припадає на жителів сіл. Їхня кількість досягла 1,8 млн.

Читайте такожНе програмісти: назвали найбільш затребувану вакансію

Варто зазначити, що із загальної кількості працевлаштованих неофіційно 1,35 млн жінок та 2 млн чоловіків.

"Середня номінальна заробітна плата штатних працівників у травні 2020 року, порівняно з квітнем, зросла на 8,9%, до 10542 грн. У квітні середня зарплата становила 10,43 тисячі грн, в березні - 11,45 тисячі грн, в лютому - 10,85 тисячі грн, у січні - 10,73 тисячі грн. Зарплати в травні найвищими були в Києві (15191 грн/міс), а найнижчі - у Чернівецькій області (7921 грн). У більшості областей розмір зарплати був у межах від 8 тис до 9 тис грн. У той же час найбільшу зарплату отримують працівники сфери "Фінансова та страхова діяльність" (18832 грн). Менше за інших отримують співробітники галузі "Тимчасове розміщення та організація харчування" - (3851 грн), але їх зарплати за місяць зросли на 10%", - йдеться у повідомленні.

У першому кварталі 2020 року ВВП України впав на 1,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. При попередній оцінці передбачалося, що падіння складе 1,5%.

Повідомлялося також, що Україні зменшать кількість пільгових пенсій, 20 відсотків роботодавців планують скоротити зарплати власним співробітникам. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин