загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які дві найбільш оплачувані вакансії в Києві?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У той час, як середня заробітна плата в столиці складає 15 191 грн, представникам цих професій роботодавці готові платити від 22 000 до 25 000 гривень.

Рейтинг найбільш високооплачуваних вакансій столичної служби зайнятості:

На дев’ятому місці — директори департаментів, головні конструктори, менеджери з оптової торгівлі, фахівці із зв’язків з громадськістю та пресою, торговельні агенти, монтажники світлопрозорих та вентильованих фасадів, слюсарі-монтажники технологічних трубопроводів, рихтувальники кузовів, слюсарі з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, електромонтери з оперативних перемикань у розподільних мережах, машиністи навантажувальних машин, дозувальники дробленого каменю та бітуму, машиністи сировинних млинів, варники бітуму, фарбувальники. Представники цих професій  можуть розраховувати на зарплатню у 15 000 гривень.

Восьму сходинку із зарплатнею понад 15 тис. грн посідають електромеханіки, інженери-лаборанти, обмотувальники елементів електричних машин.

Читайте такожРозповіли, скільки українців працюють без трудової книжки

Близько 16 тис. грн столичні роботодавці обіцяють платити геодезисту та електромеханіку електрозв’язку.  Відтак вони посідають сьоме місце.

Шосте належить газорізальникам, верхолазам, головним метрологам та старшим машиністам котлотурбінових цехів. Їх зарплати коливаються в межах від 16 до 17 тис. грн.

На екваторі рейтингу знаходяться майстри зеленого господарства, зарплата яких становить трохи більше ніж 17 тисяч гривень.

Наступними йдуть керівники відділів, служб та управлінь. Вони отримують від 17 до 18,5 тис. грн.

По 20 тисяч гривень середньомісячна зарплата складає у аудиторів та електромонтажників.

І лідерами за рівнем заробітних плат станом на кінець червня 2020 року в столиці є інженери-програмісти та рієлтори.

Претендентам, які відповідатимуть всім заявленим вимогам, роботодавці готові платити, відповідно, 22 тисячі гривень та 25 тисячі гривень на місяць.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин