загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ВАП ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ПЕНСІОНЕРІВ У КОНСТИТУЦІЙНОМУ СУДІ УКРАЇНИ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
ВАП ЗАХИЩАЄ ІНТЕРЕСИ ПЕНСІОНЕРІВ У КОНСТИТУЦІЙНОМУ СУДІ УКРАЇНИ

Боротьба «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів» проти драконівських норм чинного законодавства щодо скасування пенсій певним категоріям працюючих пенсіонерів принесла чергові плоди.  

12 квітня 2016 року Конституційним Судом України прийнято Ухвалу №21-у/2016 про форму розгляду справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень розділу І, пункту 2 розділу ІІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року №213-VIII (//zakon3.rada.gov.ua/laws/show/213-19).

Мова йде про пункт: «Порядок виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) працюючим пенсіонерам, встановлений цим Законом, поширюється на пенсіонерів (отримувачів щомісячного довічного грошового утримання) незалежно від часу призначення пенсії».

Відповідно до пункту 2 зазначеної Ухвали, «Всеукраїнську асоціацію пенсіонерів» Конституційним Судом України залучено до участі у розгляді справи.

Ми будемо інформувати наших читачів про перебіг розгляду справи.  

Прес-центр ВАП

До списку новин