загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Голова Ради ВАП Володимир ДЗЬОБАК в гостях у AARP

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На запрошення Американської асоціації пенсіоне- рів (AARP) голова Ради ВАП Володимир Дзьобак прибув до Чікаго (США), де 5-6 вересня відбудеться представницький форум з нагоди ювілею AARP.

 

Програмою візиту передбачений ряд зустрічей з керівниками та експертами AARP, обмін досвідом роботи по підвищенню якості життя літніх людей, ознайомлення з програмами американських колег, які на разі ще не впроваджені у нас, в Україні.  

 

Планується виступ В. Дзьобака, в якому він має намір порушити проблему, що хвилює не лише українських пенсіонерів: йдеться про захист прав літніх людей, боротьбу з будь-якими спробами порушення конституційних гарантій щодо недопущення дискримінації громадян, у тому числі й за віковим цензом. Адже в Україні і в усьому світі неухильно зростає питома вага літніх у суспільстві, і водночас спостерігається тенденція до витіснення людей так званого "третього віку" із системи державного управління, з усіх сфер суспільного життя, що негативно позначається на якості управлінських рішень, призводить до численних помилок і прорахунків. Володимир Дзьобак має намір також проконсультуватись із фахівцями AARP у таких питаннях, як медичне страхування пенсіонерів, що має велике значення для 14 мільйонів українських громадян пенсійного віку.

До списку новин