загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Голова Ради ВАП В.Дзьобак здійснив візит-відповідь до Європейського Союзу пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

На запрошення Президента  Європейського Союзу пенсіонерів (ЄСП) доктора Бернхарда ВОРМСА Голова Ради Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Володимир ДЗЬОБАК нещодавно відвідав штаб-квартиру цієї міжнародної організації у Берліні.

 

Це був візит-відповідь (після того, як доктор Б. ВОРМС побував у центральному офісі ВАП у Києві восени 2002 року).

 

Керівник Всеукраїнської асоціації пенсіонерів ознайомився з роботою ЄСП, мав бесіди з його співробітниками, вивчав досвід боротьби за права літніх людей у країнах Західної Європи. Бернхард ВОРМС, який водночас очолює і Німецький Союз пенсіонерів, поділився досвідом і планами роботи по забезпеченню прав пенсіонерів у ФРН, розповів українському гостю про те, як здійснюється співробітництво між національними союзами пенсіонерів з Європейським Союзом та іншими міжнародними організаціями. Він також підтвердив своє рішення, висловлене під час його перебування в Києві, щодо прийняття Всеукраїнської асоціації пенсіонерів до Європейського Союзу пенсіонерів.

 

Під час зустрічей у Берліні керівники національних громадських організацій пенсіонерів обговорили перспективи подальшої співпраці, обмінялися думками з приводу актуальних питань боротьби за підвищення якості життя пенсіонерів, за втілення в життя основоположних принципів рівності громадян, додержання їх конституційних прав без будь-яких спроб обмежити їхні права за віковим цензом.

 

Володимир ДЗЬОБАК подякував докторові Б. ВОРМСУ та його колегам за дружній прийом, а також за надану можливість ознайомитись із культурними та історичними пам'ятками столиці Німеччини.

 

До списку новин