загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні досі не створена інфраструктура для безбар’єрного пересування людей з особливими потребами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виконання Національного плану дій з реалізації Конвенції про права інвалідів наблизить до європейських стандартів сучасні умови побуту людей з особливими потребами. Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань євроінтеграції Володимир Вечерко.

 

«На вулицях країн Євросоюзу значно більше людей, які пересуваються на інвалідних візках, хоча загальна кількість інвалідів-колясочників у нас однакова. Річ у тому, що в нашій країні не створено інфраструктури для безбар’єрного пересування людей з особливими потребами. А це в свою чергу порушує їх громадянські права, зокрема, такі, як право на свободу пересування, вільний вибір професії», – констатує депутат.

Він наголосив на тому, що такий стан речей є неприйнятним для європейської держави і потребує виправлення, і що власне Національний план дій передбачає низку кроків для поліпшення ситуації.

«Метою Національного плану дій з реалізації Конвенції про права інвалідів є задоволення потреб інвалідів нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності згідно з Конвенцією про права інвалідів», – зауважив парламентарій.

В. Вечерко також зазначив, що документ не є декларативним, а передбачає реалізацію конкретних заходів, на виконання яких у 2012 році виділяється 780 млн грн, а у наступному, 2013 році – 1,16 млрд грн.

«За ці кошти, зокрема, будуть облаштовані об’єкти громадського призначення, інфраструктура, транспорт з урахуванням потреб інвалідів. Передбачається обладнання залізничних станцій і платформ звуковими сигналізаторами, пандусами, закупівля нових інвалідних колясок і підйомників у вагонах. Аналогічні заходи будуть проведені у системі поштового зв’язку. Таким чином, Україна запровадить європейські стандарти, створивши всі умови для зручного і безперешкодного пересування інвалідів», – сказав депутат-регіонал

До списку новин