загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Дніпропетровщині розпочато проведення Днів здоров`я для літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Дніпропетровщині у рамках Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана для людей літнього віку та ветеранів війни проходять Дні здоров`я. Протягом трьох тижнів з метою покращення стану здоров`я та запобігання захворюванням мешканці оласті похилого віку мають змогу пройти діагностичні обстеження.

 

У рамках Днів здоров`я в лікувальних закладах області розпочато проведення комплексу медичних обстежень літніх мешканців Дніпропетровщини, надання консультативно-діагностичної допомоги та, у разі необхідності, направлення їх до стаціонарних відділень за медичними показаннями.

 

У Центрах первинної медико-санітарної допомоги розроблені списки пацієнтів з обмеженими можливостями для проведення діагностики стану здоров`я за місцем їх проживання. У разі направлення на лікування, забезпечується транспортування цих пацієнтів до медичних закладів області.

 

До списку новин