загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Рибні» дні забезпечать здоров'я серця

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У черговому випуску наукового видання Американського товариства дієтологів були розміщені новітні дані про вплив на стан організму риби і риб‘ячого жиру.

З’ясувалося, риб‘ячий жир абсолютно даремний в профілактиці серцево-судинних захворювань, а от риба, навпаки, дуже ефективна. Помітних змін допомагає досягти вживання риби хоча б двічі на місяць, якщо виходить частіше — ще краще, повідомляє «MyJane.ru».

 Нагадаємо, що раніше Американська Асоціація кардіологів затвердила рекомендації вживати в тижневому раціоні дві порції риби жирних сортів. Серед них — тунець, лосось, оселедець. Рибна дієта є дієвою профілактикою підвищення рівня холестерину крові та розвитку серцевих недуг. На жаль, багато людей віддають перевагу не натуральній рибі, а капсулам з вмістом риб’ячого жиру (жирних кислот Омега-3).

Результати досліджень за участю 20 тисяч людей 60-річного віку показали, що у людей, які вживали рибу частіше одного разу на місяць, показники рівень ліпідів низької щільності мали більш низький рівень (зазначені ліпіди пов‘язані з підвищеним ризиком інфаркту та ішемічної хвороби серця). І, навпаки, ті, хто їв рибу дуже рідко, на 30% більше ризикували отримати серйозну хворобу серця. Що стосується прийому риб’ячого жиру, то медики не виявили, що він якимось чином впливає на рівень ліпідів крові.

 

До списку новин