загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Антибіотики втрачають лікувальні властивості

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уже скоро більша частина антибіотиків стане непотрібною. Про це йдеться в останньому звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Проблема резистентності вірусів і бактерій до існуючих ліків не нова для медичної науки. З кожним роком бактерії навчаються адаптуватися до антибіотиків, і швидкість адаптації зростає. Однак тепер стало ясно: у найближчі 15 – 20 років у світі не з’явиться антибіотиків нового покоління, оскільки вчені не працюють у цьому напрямі.

 

Високі дози вітаміну В3 (нікотинаміду) здатні успішно боротися зі стафілококовими інфекціями, стійкими до антибіотиків, вважають учені.

За прогнозами фахівців ВООЗ, за таких обставин у 2016 – 2017 роках невиліковною стане гонорея, а до 2035 року антибіотики не зможуть лікувати навіть прості бактеріальні інфекції.

До списку новин