загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Піші прогулянки поліпшать розумові здібності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За твердженням шотландських вчених, щоб у людей похилого віку не знижувалися розумові здібності, вони повинні займатися регулярними фізичними вправами, наприклад здійснювати щоденні піші прогулянки.

 

Про можливість збереження ясності розуму людьми похилого віку фахівці написали згідно з проведеним недавно дослідженням.

 

У результаті дослідження встановлено, що літні люди, як мінімум кілька разів протягом тижня прогулюються пішки, володіють кращими розумовими здібностями в порівнянні з тими, хто активної фізичної діяльності не проявляє.

 

Існує тенденція зменшення пізнавальної функції при зниженні фізичного навантаження. У випробовуваних 60-65 років, які здійснювали щоденні 30-хвилинні піші прогулянки швидким кроком пізнавальна функція була на рівні людей на 5-7 років молодше, а випробовувані, які не отримували фізичного навантаження, мали рівень пізнавальної функції нижче своїх фізично активних однолітків.

 

Також дослідники виявили у фізичних вправах більше користі для мозку, ніж у активній розумовій або соціальної діяльності.

До списку новин