загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Всього 20 хвилин інтенсивних тренувань змінюють ДНК

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 Всього 20 хвилин регулярних занять кожен день можуть змінити ваш ДНК в кращу сторону. До такого висновку прийшли шведські вчені з Karolinska Institute в Стокгольмі.

Вони встановили в ході серії експериментів, що після нетривалих за часом фізичних навантажень можуть спостерігатися серйозні зміни в ДНК людини. Зміни, звичайно, не в самому коді, а в "пунктуації". Тобто змінюється не послідовність генів, а їх робота - якісь активізуються, а якісь, навпаки, замовкають.

Приміром, після вправ на м'язові навантаження, судячи з усього, активізують гени, які необхідні для процесу спалювання жиру і цукру. Всього 20 хвилин на велотренажері цілком достатньо для того, щоб спостерігати подібний ефектзміни в ДНК.

"Є таке твердження: ми це те, що ми їмо, - говорить автор дослідження Джулін Зірат. - А наші м'язи адаптуються до того, що ми робимо. Якщо ви не використовуєте м'язову масу, то втрачаєте її. І ми відкрили механізм, який дозволяє цьому статися ".

В ході одного експерименту професор Зерат з колегами попросив групу здорових чоловіків, не займавшихся регулярними заняттями, позайматися на велотренажері. Після завершення занять вчені брали для аналізу найдрібніші частинки м'язової тканини добровольців з області стегон. Вони аналізувалися на предмет хімічних змін ДНК.

Виявилося, що ці зміни починаються вже через кілька хвилин. Однак для початку цього процесу потрібні посилені фізичні навантаження - після помірних ефекту не спостерігалося. Людина повинна задихатися від втоми, і хоча вона може зберігати здатність говорити, але при цьому у неї повинні спостерігатися труднощі з підтримкою розмови. Подальші експерименти на клітинах довели зв'язок цих змін з скороченнями м'язів.

До списку новин