загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

15 порад, що допоможуть Вам змінити своє життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1.            Невдача — це просто можливість почати знову, але вже більш мудро. © Генрі Форд.

 

2.            Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблема нерозв’язна, турбуватися про неї безглуздо. © Далай Лама.

3.            Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок. © Уоррен Баффет.

4.             Раз у житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчій пивній і ніякого стуку не чує. © Марк Твен

5.             Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху — весь час пробувати ще один раз. © Томас Едісон

6.            Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь надає перевагу черв’яків. Ось чому, коли я йду на риболовлю, я думаю не про те, що люблю я, а про те, що любить риба. © Дейл Карнег.

7.            Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?». © Піфагор

8.            Бідний, невдалий, нещасливий і нездоровий це той, хто часто використовує слово «завтра». © Роберт Кійосакі.

9. Старі завжди радять молодим заощаджувати гроші. Це погана порада. Не збирайте п’ятаки. Вкладайте в себе. Я в житті не заощадив і долара, поки не досяг сорока років. © Генрі Форд

10. Я цього хочу. Значить, це буде. © Генрі Форд.

11. Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють. © Томас Едісон.

12. Важка праця — це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли повинні були зробити. © Джон Максвелл.

13. Раніше я казав: «Я сподіваюся, що все зміниться». Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося-змінитися мені самому. © Джим Рон.

14. Урок, який я витягнув і якому слідую все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися — але ніколи не здаватися! © Річард Бренсон.

15. Роби сьогодні те, що інші не хочуть, завтра будеш жити так, як інші не можуть.

До списку новин