загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медики радять вживати морепродукти людям похилого віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Цинк міститься в морепродуктах та м'ясіДефіцит цинку призводить до погіршення роботи імунної системи і розвитку запальних процесів в організмі, вважають вчені з Університету штату Орегон в США.

На їхню думку, особливо важливо отримувати достатню кількість цинку людям старшого віку.

Дослідження, проведені на лабораторних тваринах, показали, що з віком засвоєння цинку із продуктів харчування знижується. Це призводить до того, що дефіцит цинку і пов'язані з ним запальні реакції виявляються навіть тоді, коли живлення містить достатню кількість цієї речовини.

Вченим вдалося знизити запалення в організмі тварин тільки шляхом значного збільшення кількості цинку в кормі. На думку дослідників, старіння людського організму викликає погіршення засвоєння цинку за тією ж схемою.

Фахівці радять жінкам вживати близько восьми мг цинку в день, а чоловікам - близько 11 мг. У той же час учені попереджають, що не варто включати в щоденний раціон більше 40 мг цинку. Перевищення цього рівня може перешкодити засвоєнню інших необхідних для нормального функціонування організму речовин, наприклад, заліза і міді.

Нагадуємо, що цинк міститься в морепродуктах та м'ясі.

До списку новин